27 травня 2022 року виповнюється 19 років з дня першого випуску WordPress

Користувачі та розробники по всьому світу вітають один одного та діляться своїми враженнями, ідеями, побажаннями, фотографіями та твітами. Наша спільнота також вітає вас з цим днем і ми надіємось, що WordPress приніс (або ще принесе як новому користувачу) у ваше життя тільки позитивні емоції.

Деяка статистика:

  • Попередню версію WordPress (5.9) завантажили понад 68 мільйонів разів .
  • Понад 455 мільйонів веб-сайтів використовують WordPress.
  • Репозиторій WordPress містить 59 696 плагінів.
  • На WordPress працює 43,0% усіх веб-сайтів.
  • Всі випуски WordPress названі на честь джазових виконавців.
  • Відомі компанії обирають WordPress: Vogue, Spotify, The White House, Microsoft, Disney, Time, TED, Forbes, The Wall Street Journal, Reuters, The New York Times, Harvard Business Review, TechCrunch, Digg, Samsung, Coca Cola, Star Wars, Play Station, Mercedes-Benz.

Ми прогнозуємо, що WordPress захопить 50% частки ринку CMS до кінця 2025 року. Це є позитивна тенденція і вона нам показує, що тут є перспективи та гроші. Тому варто поглиблювати свої знання та досвід у цій сфері.

Завдяки, WordPress ви можете створити собі сайт, або своїм знайомим. Наприклад, ви можете описувати свої враження чи події, що відбуваються навколо вас. Або, ви можете створити інтернет-магазин та продавати фізичні або віртуальні товари. Маючи певний досвід, ви можете створювати сайти на WordPress під замовлення — це може стати вашим додатковим або основним джерелом доходів. Використання WordPress обмежується тільки вашою фантазією та наявними вільним часом. Все у ваших руках!

Майбутнє, безсумнівно, виглядає яскравим, коли так багато людей вболіває за вас. А спільнота WordPress ніколи не була такою великою, а програмне забезпечення ніколи не було настільки масштабованим, зручним для новачків та універсальним як сьогодні — і ми раді бути частиною цього. Як члени екосистеми WordPress ми кажемо: З Днем народження WordPress!

Читайте:  ClassiPress - выводим произвольные поля

Станьте частинкою екосистеми WordPress (корисні посилання):

Подписаться
Уведомить о
guest

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии